O MNIE

Mam na imię Ania i od wielu lat jestem uzależniona od fotografii. Pewnie łatwo Wam było się tego domyślić oglądając moją galerię. Nie mogłam się zdecydować, co chcę fotografować, jakim fotografem chcę być... Więc postanowiłam, że będę WASZYM fotografem. Będę towarzyszyć Wam podczas ślubu, oczekiwania na przyjście na świat Waszego dziecka, będę fotografować Wasze pierwsze chwile razem, momenty radości i spotkania całkiem bez okazji. Będę do Was jeździć, do Waszych domów i Waszych miejsc, niezależnie od odległości.

Tak zaczynałam. Później zakochałam się w tworzeniu portretów, zaczęłam wykonywać sesje kobiece, prowadzić warsztaty fotograficzne.

Dlatego na moich zdjęciach zobaczycie pełną różnorodność tematów, ale mam nadzieję, że zauważycie też to, co łączy te wszystkie zdjęcia - Wasze EMOCJE.

Cieszę się, że tu jesteś. Mam nadzieję, że przywiodły Cię tu moje zdjęcia i zatrzymały na chwilę. Być może nawet sprawiły, że masz chęć się ze mną spotkać na wspólnej sesji/reportażu z ważnej Chwili. Z całego serca zapraszam, zatrzymam dla Was czas.

a.

"Fotografia to narzędzie pozwalające dawać sobie radę ze sprawami, które wszyscy znają, nie zwracają jednak na nie uwagi. Moje zdjęcia mają przedstawić coś, czego nie dostrzegacie."Emmet Gowin